Fortuna Hotels

Sbírejte razítka do Vaší věrnostní karty a získejte 11. noc v hotelech Fortuna* a v Hotelu Černigov zdarma!

Systém je jednoduchý. Věrnostní kartu si vyžádejte osobně na recepci nebo e-mailem na 11noczdarma@fortunahotels.cz a my Vám věrnostní kartu zašleme poštou na uvedenou adresu.

Za každou odbydlenou noc v některém z hotelů sítě Fortuna Hotels* a v Hotelu Černigov dostanete 1 razítko. Po nasbírání 10 razítek obdržíte automaticky 11. noc zdarma! Vyplněnou věrnostní kartu již nemusíte nikam zasílat, pouze ji odevzdáte na recepci hotelu.

* Tento věrnostní program platí v následujících hotelech: Hotel Fortuna City, Hotel Fortuna West, Hotel Fortuna Rhea a Hotel Černigov.

Zapojte se s CPI Hotels do programu PREMIUM RB Club!

Při platbě vybranými platebními kartami od Raiffeisenbank získáváte automaticky výhody a slevy u stovek partnerů z oblasti módy, sportu, cestování, gastronomie a mnoha dalších.

Všechny výše uvedené údaje jsou povinné a bez jejich vyplnění není možné obdržet věrnostní kartu. Uvedením e-mailu dáváte souhlas ke zpracování dat k marketingovým účelům.

Provozovatel hotelů - společnost CPI Hotels, a.s. zaručuje ochranu osobních údajů v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů
CPI Hotels, a.s. neposkytuje 3. stranám o užívatelích žádné osobní údaje.

Bez výslovného souhlasu nakládá CPI Hotels, a.s. s osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. B) a v § 5.odst. 6.